Zjawiskowy ogród na skarpie przyciąga nas do siebie obłędnym zapachem wrzosów, czaruje aurą sielskości, wyciąga esencję piękna z każdego zakątka. Kamienna dróżka prowadzi nas dalej, w głąb niezwykłej przestrzeni, ciesząc oczy zwiedzających swoimi skarbami… bo jest ich tutaj wiele. Skwer na miarę „Tajemniczego ogrodu” Giulietta został unowocześniony. Kaskada wodna tworzy nieskazitelną taflę pośród wszechobecnej zieleni, a boisko dostarcza rozrywki dbającym o tężyznę fizyczną. Ale to nie koniec atrakcji… Podświetlane schody osadzone w skale wytyczają drogę domownikom, którzy chcą odkrywać uroki tego fantastycznego miejsca. Zjawiskowy ogród pozwala powrócić na chwilę do lat dzieciństwa, poczuć się beztrosko, jest azylem przed zgiełkiem miasta i chaosem dnia codziennego.

Powstanie FUTURE DESIGN jest wynikiem wieloletnich obserwacji dynamicznie zmieniających się trendów w architekturze krajobrazu: zdecydowanie ambitniejsze wyzwania dla projektantów i kreatorów wizażu, nowe spojrzenie na zagospodarowanie terenu, optymalne zdystansowanie w obiektywnym spojrzeniu na wyznaczone przez klienta wytyczne, będące w zrównoważonej spójności z jego oczekiwaniami, wykorzystywanie najnowszych materiałów oraz akcesoriów w procesie tworzenia – to właśnie istota FD.
Nasza firma jest odpowiedzią na Państwa marzenia związane z tarasem, balkonem, otoczeniem basenu – jesteśmy inspiracją dla Twojego ogrodu. Dołożyliśmy wszelkich starań by w jednym miejscu zebrać ekskluzywne donice kilku światowych marek oraz ponadczasowe meble ogrodowe LYXO. Dopełnieniem naszej oferty są niepowtarzalne stojaki donicowe oraz inne akcesoria.

Chcemy również zainspirować państwa światłem…..