DESKI TARASOWE

Deska tarasowa WPC

Systemy tarasowe POLdeckWPC to poważna konkurencja dla desek z naturalnego drewna! Zaprojektowane tak, by wyeliminować wady związane z użytkowaniem drewna, elementy systemów tarasowych nie ulegają niszczeniu pod wpływem czynników pogodowych, ani zanieczyszczeń zawartych w powietrzu i wodzie, a przede wszystkim – nie tworzą drzazg!

Price : 80 PLN

Deska tarasowa Ethermo

Co to jest drewno termowane?

Drewno termowane jest to drewno poddane działaniu wysokiej temperatury w zakresie 170°C a 230°C. Biorąc pod uwagę, że samozapłon drewna następuje przy temperaturze około 180°C.

Dlaczego to się nie pali?

Ponieważ w komorze termowania ilość tlenu jest ograniczona. Czas termowania wynosi około 60 godzin w temperaturze około 170°C do 230°C, co powoduje jakby zespawanie ścianek komórek celulozowych w drewnie i w konsekwencji drewno przestaje być higroskopijne.

Innowacyjna technologia termicznej modyfikacji drewna oparta jest na procesie przyjaznym dla środowiska i wyraźnie podnosi jego walory użytkowe.

Europejskie gatunki drewna są uznawane za stosunkowo mało odporne na wpływ czynników obiotycznych w postaci odziaływania opadów i promieni słonecznych oraz czynników biotycznych w postaci oddziaływania grzybów i owadów.

Price : 100 PLN 90

Drewniana kostka brukowa WoDrew

Price : 80 PLN

Kostka brukowa Jadar Colorblend i Melange

Jadar - Arco Melange

Arco Melanż jest stylową kostką. Idealnie ozdabia alejki ogrodowe, wypełni podjazd oraz nawierzchnię w altanie. Stosując kolekcję Melanż uzyskamy nowe oblicze naszego ogrodu.

Jadar - Megan Colorblend

Duże powierzchnie płyt rewelacyjnie eksponują przenikanie się tonacji w kolekcji ColorBlend. Różnobarwność płyt lekko ociepla i łagodzi ich charakter. Rozłożenie kolorów jest niepowtarzalne i tworzy niezwykły klimat otoczenia.

Jadar - Romeo Colorblend i Melange

Barwy zaczerpnięte z natury i niepowtarzalność koloru urzekają nas swoją indywidualnością. Romeo w kolorach melanż idealnie złagodzi surowy charakter nowoczesnej architektury.

Kostka brukowa Jadar Lux

Jadar - Arco Lux

Kształt kostek Arco Lux pozwala na efektywne wykorzystanie materiału, zwłaszcza przy formowaniu okręgów i łuków. Drobne elementy zachęcają do tworzenia skomplikowanych wzorów.